Zadbaj o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę Z ELEKTROSYMULACJĄ MIĘŚNI

Czym jest trening wykorzystujący elektrostymulację? Jakie są jego efekty? Jaka jest jego przewaga nad tradycyjnym treningiem?

Oferujemy rodzaj treningu wykorzystujący elektrostymulację mięśniową z pomocą innowacyjnych urządzeń. Wzmacnia ona impulsy bioelektryczne naturalnie powodujące poruszanie się mięśni w ciele. Trening staje się przez to bardziej intensywny, a jednocześnie nie obciąża stawów i więzadeł, ponieważ zastępujemy obciążenie stosowane w tradycyjnym treningu impulsem elektrycznym. Dzięki temu rozwiązanie znakomicie sprawdza się w fizjoterapii, czy treningu seniorów.

Poznaj podstawowe korzyści płynące z elektrostymulacji:

 • jest to trening całego ciała,
 • redukuje tłuszcz i cellulit,
 • stymuluje mięśnie głębokie,
 • buduje mięśnie,
 • nie obciąża układu mięśniowo-szkieletowego,
 • poprawia postawę i zmniejsza dolegliwości bólowe pleców,
 • zmniejsza napięcie mięśniowe,
 • poprawia wyniki sportowe.

Wspominając o walorach tego rodzaju treningu, nie możemy zapomnieć o jednym, który pozostaje nieco w oderwaniu od stricte prozdrowotnych, czy wpływających na atrakcyjność ciała. Chodzi tu o czas poświęcony na jego wykonanie. Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala na skrócenie aktywności fizycznej z 1,5 h (tradycyjna aktywność siłowa) do zaledwie 15-20 minut, czyniąc nasz zabieg szczególnie atrakcyjnym dla osób zapracowanych, z niewielką ilością wolnego czasu.

Czas dla dzieci ścianka interaktywna

Dlaczego warto skorzystać z treningu właśnie w Body Electric EMS?

Po pierwsze - treningi będą prowadzone przez specjalistów łączących wiedzę z zakresu treningu personalnego i fizjoterapii, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości urządzania.

Po drugie - dysponujemy dwoma urządzaniami stosowanymi w elektrostymulacji, dzięki czemu można ćwiczyć w towarzystwie, co u niektórych osób wpływa korzystnie na motywację.

Po trzecie - jest to miejsce wyjątkowe również pod względem estetycznym. Zapomnijcie o przykrych wrażeniach z tradycyjnej siłowni. To zupełnie inna bajka. Do Waszej dyspozycji oddajmy wnętrze o charakterze boutique’owym - intymne, eleganckie, pozwalające na trening w przyjemnej atmosferze, bez presji otoczenia, czy niepotrzebnego skrępowania.

Po czwarte - łączymy trening personalny wykorzystujący elektrostymulację z usługami health & beauty American Dreams, co pozwala na jeszcze bardziej holistyczne podeście do tematu, pracę trenerów możemy połączyć z konsultacjami dietetycznym oraz zabiegami modelującymi ciało, w zależności od potrzeb klienta.

Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzona konsultacja oraz badanie na nowoczesnej wadze do pomiaru ciała, a także trening wprowadzający, trwający 12 min. Nasi eksperci już podczas pierwszej wizyty przedstawią Państwu plan zabiegowo-treningowy indywidualnie dostosowany do Państwa oczekiwań.

EMS Body Electric zobacz jak wygląda trening

Ile kosztuje trening wstępny?

Koszt treningu wstępnego wraz z konsultacją oraz analizą składu ciała wykonaną na renomowanym sprzęcie wynosi 100,00 zł w przypadku treningu indywidualnego oraz 150,00 zł w przypadku pary. Jeżeli zdecydujesz się po wizycie na dalszą współpracę, odliczymy poniesioną kwotę za trening wstępny od wartości wybranego przez Ciebie pakietu.

Gdzie dowiem się jak wygląda oferta dotycząca treningów indywidualnych np. na pół roku czasu? W naszym studio podchodzimy bardzo indywidualnie do potrzeb naszych klientów, dlatego ofertę szyjemy na miarę potrzeb danej osoby w zależności od jego oczekiwań. Dlatego po przeprowadzeniu rozmowy wstępnej, zapoznaniu się z oczekiwaniami, przedstawiamy różne warianty i pakiety zawierające od 4-12-24 do 50 treningów. W ofercie mamy również pakiety łączone z zabiegami modelującymi oraz wzbogacone o porady żywieniowe przez naszego dietetyka klinicznego. Pragniemy dodać, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, ponieważ mamy możliwość stworzenia oferty dla par co daje możliwość gwarancji najwyższych korzyści. Poza tym każdy klient decydujący się na konkretny pakiet, ma możliwość raz w miesiącu, ze skorzystania z Tężni Solankowej w naszym centrum. Natomiast osoby, które decydują się na przedłużenie pakietów otrzymują miano klienta klubowego i otrzymują od nas dodatkowe korzyści. Nasze studio daje gwarancje ceny ogólnorynkowej studiów w Polsce przeprowadzających treningi z elektrostymulacją przez certyfikowanych trenerów i w najwyższych zachowanych standardach!

Jak przygotować się do treningu wstępnego? Czy trzeba coś ze sobą zabierać?

Na trening wstępny wraz z konsultacją i badaniem składu masy, nie musisz mieć ze sobą zupełnie nic. Wszystko otrzymasz od nas zarówno przed treningiem jak i po. Także zabierz tylko pozytywne nastawienie i przybądź do naszego studia.

Czy są jakieś przeciwskazania do wykonania treningu wstępnego?

Wszelkie ewentualne przeciwskazania zostaną omówione podczas konsultacji wstępnej. Jedyne co wyklucza danego dnia do skorzystania z treningu, to trwająca aktualnie miesiączka.

Nasza oferta skierowana jest dla osób:

 • ceniących sobie wysokie standardy świadczonych usług,
 • doceniających wysoką wiedzę merytoryczną ekspertów i trenerską,
 • chcących ćwiczyć z dala od standardowych siłowni, które kojarzą się stereotypowo,
 • ceniących sobie indywidualne podejście do każdego klienta i holistyczną opiekę ekspercką,
 • chcących ćwiczyć pod okiem trenera bez dodatkowych widzów w postaci innych osób ćwiczących obok,
 • doceniających innowacyjne sprzęty i ich możliwości,
 • ceniących swój czas oraz dla osób które nie mają czasu trenować co najmniej 3 razy w tyg. w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów,
 • po porodzie by szybko wrócić do formy,
 • które chcą poprawić kondycje, wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, nabrać masy mięśniowej w krótkim czasie,
 • które chcą coś zrobić dla siebie ale nie mają z kim zostawić dzieci (posiadamy strefę electric kids),
 • osób starszych borykających się z bólami pleców,
 • chcących spędzić czas we dwójkę (mamy możliwość prowadzenia treningów w parach).

EMS Body Electric trenerzy

Kacper Groński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończył I stopień na kierunku Wychowanie Fizyczne, obecnie kontynuuje naukę i pogłębia swoją wiedzę, chcąc uzyskać kolejny tytuł na studiach magisterskich. Ponadto, Kacper posiada także ukończone kursy masażu klasycznego, co jest dodatkowym atutem, który wykorzystuje podczas pracy i co także pozwala mu na to, by jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów, którzy przychodzą na trening, by powrócić do formy, pozbyć się bólu pleców, zrzucić zbędne kilogramy czy też wzmocnić mięśnie głębokie i zadbać o prawidłową postawę.

Klaudia Marusarz

##

Iwona Stołowska

Trenerka personalna i instruktorka fitness. Mimo wykształcenia nie związanego ze sportem, nie wyobraża sobie życia bez aktywność fizycznej. Ostatnie lata poświęcone nauce i pracy nad poprawą zdrowia, doborem i techniką ćwiczeń, kondycją czy też modelowaniem sylwetki przerodziły się w pasję. Jest osobą pełną optymizmu, która z chęcią pomoże odkrywać zalety treningów.

Zobacz co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie

Tężnia solankowa

Relaks połączony z dobroczynną dla zdrowia inhalacją. Odetchnij w tężni solankowej.

Każdemy kto ma zakupiony karnet, przysługuje jedno wejście w miesiącu GRATIS!

Zobacz więcej...

Modelowanie sylwetki

Jeszcze więcej możliwości dla pięknego i perfekcyjnego ciała. Odkryj nowe możliwości.

Zobacz więcej...
Modelowanie sylwetki

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.