• Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności.
  • Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych, przetwarzanych w celu i na podstawach wskazanych powyżej. Moje dane przestaną być przetwarzane w tych celach, chyba że po stronie administratora będą istniały ważne, prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec moich interesów, praw i wolności lub moje dane będą administratorowi niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
  • Oświadczam, iż w zostałem poinformowany, że we wszelkich sprawach związanych z udostępnionymi przeze mnie danymi osobowymi mogę kontaktować się wysyłając emaila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Patrycja Furczoń, ul. Skałka 1, 34-424 Zaskale do celów marketingowych w zbiorach danych tego podmiotu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28 z późn. zmian.) mam prawo dostępu do swoich danych ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  • Wyrażam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Patrycja Furczoń, ul. Skałka 1, 34-424 Zaskale na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

Oświadczenia administratora:

  • I. Administratorem Państwa danych osobowych jest Patrycja Furczoń, ul. Skałka 1, 34-424 Zaskale.
  • II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany w punkcie I powyżej.
  • III. W celu złożenia zamówienia lub rejestracji na stronie centrumlok.pl administrator będzie wymagał podania następujących danych osobowych: imię i nazwisko, adres fizyczny i dla doręczeń zamówienia, adres e-mail, numer telefonu komórkowego. Dane te mogą być przetwarzane przez Administratora w celach wskazanych w Polityce prywatności.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.